.
.

Korzyści

 Karnisze i rolety elektryczne były kiedyś produktem przemysłowym stosowanym jednostkowo. Popularyzacja domów inteligentnych otworzyła klientów na korzyści płynące z automatyzacji zasłon, żaluzji i rolet wewnętrznych.

 

Ekologia i oszczędność energii

 

Połączenie przesłon okiennych z czujnikami nasłonecznienia i temperatury pozwala na automatyczne uruchomienie scenariuszy. W słoneczny, ciepły dzień zasłony zamkną się, co zmniejszy nagrzewanie pomieszczenia, a tym samym ograniczy koszty klimatyzacji.

 

 

 

 wood
 bezpieczenstwo_domu  

Bezpieczeństwo

 

Dom to miejsce, które kojarzy się z bezpieczeństwem. Aby je zachować instalujemy m.in. alarmy i rolety antywłamaniowe. Jednak podstawowe znaczenie dla ochrony przed włamaniem ma symulacja obecności domowników. Popularność sterowania oświetleniem i roletami nie spełnia już tej funkcji. Rozwiązaniem jest automatyzacja zasłon, rolet rzymskich i żaluzji, bo który złodziej spodziewa się automatycznie sterowanej zasłony?

Prestiż - wyróżnij swoje wnętrze!

 

Rolety wewnętrzne sterowane z pilota czy smartfona? Zasłona zamykająca się sama po lekkim szarpnięciu? Wyróżnij swoje wnętrze z naszymi produktami.

   prestiz
 komfort_i_wygoda_rolety_elektryczne  

Wygoda

 

Przesłony mocowane na dużej wysokości, o dużych wymiarach lub duża ilość systemów w jednym pomieszczeniu to sytuacje gdy ręczna obsługa osłon wewnętrznych jest utrudniona. Z obsługą osłon elektrycznych poradzi sobie zarówno dziecko jak i osoba mająca trudności z nowymi technologiami. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk by otworzyć wpuścić światło do pomieszczenia.

Lepszy sen

 

Ponad połowa z nas ma problemy ze snem. Zastosowanie zaciemniających zasłon ułatwi zaśnięcie, a funkcja sterowania czasowego sprawi, że karnisz w sypialni otworzy się wraz z dźwiękiem budzika.
 ..........  lepszy_sen_korzysci

 

  

Chcesz poczuć pełną kontrolę, nawet w czasie nieobecności w domu?

Zarządzaj osłonami za pomocą smartfona.

 

Wybierz też sterowanie z funkcją chronis (automatyka czasowa) lub sunis (automatyka słoneczna).

 

  

 

Poznaj świat karniszy elektrycznych i innych automatycznych osłon wewnętrznych.

 

 Wejdź na stronę www.miodecor.pl/praktyczneporady i zapoznaj się z materiałami przygotowanymi przez naszych ekspertów. 

 

 

 

 

karnisze_elektryczne_2   karnisze_elektryczne_3   karnisze_elektryczne_4

 

 

« powrót do strony głównej

kontakt

Mio Decor Michał Okręglicki S.K.
ul. Ostródzka dz. 22/85
85-145 Bydgoszcz
biuro@miodecor.pl